STOLNI TENIS: Domaći poraz Hodošana od Pule

U 14. kolu HEP Superlige stolnotenisačice Hodošana su u nedjelju u dvorani hodošanske osnovne škole s 4:1 izgubile od Pule. Očekivano, jer su Puljanke solidna ekipa koja je u igri za četvrto mjesto na tablici i plasman u doigravanje za prvakinje Hrvatske. Jedinu pobjedu za naše je izborila Paula Markati u prvoj partiji protiv Ljiljane Janković, koju je, kao i Josipu Zajec, pobijedila i u prvom dijelu u Puli. Snažan otpor je u trećoj partiji Zajecovoj pružila Mateja Ombla, dobivši jedan set, a na svom uobičajenom nivou nastavila je igrati treća hodošanska igračica Nika Jakopović, koja je u drugoj partiji poražena od Marte Vukelić, a u dosadašnjem dijelu prvenstva još nije nikoga pobijedila. Jedan set u četvrtoj partiji je dobio i par Markati/Ombla protiv gostujuće kombinacije Vukelić/Zajec, a utakmica je zaključena porazom Paule Markati od Vukelićeve. Sve je to bilo daleko od osvajanja bodova, koji se ionako protiv Puljanki niti nisu očekivali.

Prvenstvo se 15. kolom nastavlja već u subotu kada igračice Hodošana gostuju u Petrinji kod Mladosti, još jedne ekipe, koja se bori za plasman u play-off i od koje su naše igračice u prvom dijelu kao domaćin izgubile 4:1.

REZULTATI

Hodošan – Pula                                        1:4

(Markati – Janković 3:1 /11:7, 11:5, 12:14, 13:11/, Jakopović – Vukelić 0:3 /2:11, 6:11, 2:11/, Ombla – Zajec 1:3 /4:11, 11:6, 8:11, 7:11/, Markati/Ombla – Vukelić /Zajec 1:3 /6:11, 7:11, 11:9, 5:11/, Markati – Vukelić 0:3 /7:11, 5:11, 5:11/, sudac: Mladen Vidović, Mihovljan)

TIS – Varaždin                                           1:4

Vrsar – HASTK Mladost                          0:4

Dr. Časl – Bjelovar                                    4:0

Mladost Petrinja – Aquaestil                  1:4