STOLNI TENIS: Poraz stolnotenisačica Hodošana u Varaždinu

U 7. kolu HEP Superlige stolnotenisačice Hodošana su gostovale u Varaždinu i od vrlo jakoga domaćina izgubile rezultatom 4:2. Poraz nije neočekivan, jer su Varaždinke među najboljih ekipama lige, u ovoj sezoni čak i s ambicijama da se u finalu doigravanja suprotstave neprikosnovenom Dr. Časlu. Rezultat ove utakmice mogao je biti i porazniji za naše igračice da domaći trener nije koristio dvije svoje najbolje kadetkinje od kojih je u prvom krugu Paula Markati dobila Tenu Kovaček, a u drugom Luciju Sitar. Nika Jakopović i Mateja Ombla, na njihovu žalost, su igrale protiv standardnih prvotimki Ivane Malobabić i Petre Petek protiv kojih, isto kao i par Markati/Ombla, nisu uspjele osvojiti niti jedan set.

U ostalim utakmicama svoje su pete pobjede upisali Aquaestil i TIS, koji su s trećega i četvrtog mjesta uz Dr. Časla i Varaždin već izgledne ekipe za doigravanje, a pomak prema sredini tablice je nakon pobjede nad Pulom napravila HASTK Mladost. Hodošan je s jednom pobjedom na devetom mjestu pa ga u nastavku očekuje teška borba za ostanak, u kojoj mu je najbliži konkurent Bjelovar, koji je s dvije pobjede, od kojih jednom u Hodošanu, na osmom mjestu.

REZULTATI
Varaždin – Hodošan 4:2
(Malobabić – Ombla 3:0, Kovaček – Markati 1:3, Petek – Jakopović 3:0, Malobabić/Petek – Markati/Ombla 3:0, Sitar – Markati 0:3, Petek – Ombla 3:0)
HASTK Mladost – Pula 4:1
Bjelovar – TIS 0:4
Aquaestil – Vrsar 4:1
Mladost Petrinja – Dr. Časl 0:4