STOLNI TENIS – Poraz igračica Hodošana kod vodećega Dra. Časla

Stolnotenisačice Hodošana u pretposljednjem, 17. kolu HEP Superlige, gostovale su kod vodećega i još uvijek neporaženoga Dra. Časla u Zagrebu i izgubile rezultatom 4:1. Bila je to utakmica u kojoj naše igračice nisu imale što izgubiti, a pobjedu nisu mogle tražiti niti unatoč činjenici što je domaći trener u sastav uvrstio mladu i talentiranu Hanu Arapović, koju je s 3:1 savladala Tamara Ramić i donijela Hodošanu počasnu pobjedu. Još su po jedan set uspjele osvojiti Paula Markati protiv Mance Fajmut, Tamara Ramić protiv aktualne državne prvakinje Mirele Đurak i par Markati/Ramić protiv domaćeg para Đurak/Fajmut, a jedina je bez osvojenoga seta ostala Magdalena Basić, koja je s 3:0 u otvaranju meča izgubila od Đurak. U ostalim utakmicama HASTK Mladost je pobijedila oslabljeni Aquaestil, TIS Ritmo Pulu, Varaždin u gostima Crikvenicu, a drugi je naš predstavnik u ligi Mihovljan s 4:1 izgubio u Bjelovaru. Pred posljednje kolo regularnoga dijela ekipa Hodošana je na osmom mjestu, a u završnom kolu, u subotu od 15 sati je domaćin posljednjoj Crikvenici.

REZULTATI:

Dr. Časl – Hodošan                                              4:1

(Đurak – Basić 3:0 /11:6, 11:1, 12:10/, Arapović – Ramić 1:3 /11:8, 7:11, 5:11, 7:11/, Fajmut – Markati 3:1 /11:6, 10:12, 11:3, 11:4/, Đurak/Fajmut – Markati/Ramić 3:1 /11:7, 12:10, 9:11, 11:8/, Đurak – Ramić 3:1 /11:9, 11:8, 10:12, 11:7/ – sudac: Damir Komerički, Zagreb)

Bjelovar – Mihovljan                                            4:1

HASTK Mladost – Aquaestil                              4:1

Crikvenica – Varaždin                                         2:4

TIS Ritmo – Pula                                                   4:1