STOLNI TENIS: Igračice Hodošana lako do pobjede protiv oslabljene HASTK Mladosti

Igračice Hodošana lako do pobjede protiv oslabljene HASTK Mladosti

Stolnotenisačice Hodošana u 10. su kolu gostovale u kod HASTK Mladosti u Zagrebu i protiv oslabljene domaće ekipe zabilježile maksimalnu 4:0 pobjedu.

Domaće u tom susretu nisu mogle računati na svoju najbolju igračicu Dorinu Srebrnjak, koja je igrala na europskom prvenstvu U-21, a zbog zakašnjeloga zahtjeva od HSTS-a nisu dobile odgodu utakmice.

Također već od ranije igraju i bez, zbog vlastite suspenzije, odsutne druge reprezentativke Andreje Pavlović pa su bile prisiljene nastupiti s drastično pomlađenim sastavom što su naše igračice maksimalno iskoristile.

Jedina ozbiljna prijetnja bila im je kadetkinja Sara Sušac, koja je dobrom obranom prvo namučila Magdalenu Bajsić oduzevši joj set, a zatim u paru s Klarom Bardač i našu kombinaciju Markati/Ramić u partiji koju su naše dobile 3:2.

Tamara Ramič je bila najsigurnija i na otvaranju meča uvjerljivo dobila Klaru Bardač, a u drugoj partiji Paula Markati se malo opustila protiv najmlađe mladostašice Hanne Lončarević od koje je izgubila treći set. Nakon ove pobjede igračice Hodošana su se bodovno izjednačile s ekipom Bjelovara i za sada pobjegle iz opasne zone u sredinu tablice pa se mirne mogu usredotočiti na slijedeće utakmice.

REZULTATI

HASTK Mladost – Hodošan   0:4
(Bardač – Ramić 0:3 /2:11, 9:11, 4:11/, Lončarević – Markati 1:3 /7:11, 8:11, 14:12, 10:12/, Sušac – Basić 1:3 /7:11, 9:11, 11:6, 10:12/, Bardač/Sušac – Markati/Ramić 2:3 /5:11, 11:5, 12:14, 12:10, 5:11/)
Mihovljan – Aquaestil    4:3
Varaždin – Bjelovar    4:1
Crikvenica – Pula    2:4
Dr. Časl – TIS Ritmo    4:0