STOLNI TENIS – U 11. kolu Superlige igračice Hodošana izgubile od Varaždina

S T O L N I   T E N I S

U subotu u 11. kolu stolnoteniske Superlige igračice Hodošana nisu napravile iznenađenje protiv favoriziranoga Varaždina. U svojoj su dvorani izgubile rezultatom 4:1, a jedinu pobjedu za Hodošančanke je već u prvoj partiji izborila Tamara Ramić protiv mlade Mihaele Brodar.

U ostale četiri partije gledali smo nadmetanja neraspoloženih suparnica, a u svima je rezultat bio u korist gošći. Ana Švarc izgubila je od Petre Petek, Paula Markati od Bojane Poljak, par Markati/Ramić od kombinacije Petek/Poljak i u zaključnoj partiji Ramić od Petek.

Domaće su nešto možda mogle ušićariti u igri parova, ali su neočekivano pale u petom setu i propustile šansu, koju su im slabim finišem četvrtoga seta servirale Varaždinke. I u ostale četiri utakmice slavile su gostujuće ekipe.

Derbi najboljih ekipa lige nevjerojatno uvjerljivo pripao je Dru. Časlu, Pula je odnijela bodove iz Bjelovara, TIS bez problema pobijedila u Jastrebarskom, a petrinjska Mladost u Vinkovcima.

Paula Markati i Tamara Ramic (Hodosan) Rezultati:

Hodošan – Varaždin 1:4 (Ramić – Brodar 3:0 /11:9, 11:9, 11:4/, Švarc – Petek 1:3 /6:11, 11:9, 2:11, 5:11/, Markati – Poljak 1:3 /9:11, 11:9, 7:11, 8:11/, Markati/Ramić – Petek/Poljak 2:3 /6:11, 11:7, 5:11, 11:9, 6:11/, Ramić – Petek 0:3 /6:11, 7:11, 3:11/ – sudac: Mladen Vidović, Mihovljan), Bjelovar – Pula 2:4, Lokomotiva – Mladost Petrinja 0:4, Jaska – TIS 0:4, HASTK Mladost – Dr. Časl 0:4.