ŠRD „JEZERiŠĆE” Sv.Juraj u Trnju – Održana redovna Godišnja skupština

ŠRD „JEZERiŠĆE” Sv.Juraj u Trnju
Održana redovna Godišnja skupština

666_6679Godišnja skupština ribolovnog društva „JEZERiŠĆE” Sv. Juraj u Trnju održala se u subotu, 24.1.2015, u „Domu kulture” Sv, Juraj u Trnju, s početkom u 18:30 sati.

6.Ostala pitanja i prijedlozi

Nakon sjednice skupštine održano je prigodno druženje uz jelo i piće uz ribički pozdrav Bistro!

Tajnik ŠRD JEZERIŠĆE” Sv. Juraj u Trnju
Renato Višnjić

666_6675Na održanoj redovnoj godišnjoj skupštini Športskog ribolovnog društva „Jezerišće“ dogovorene su uobičajene aktivnosti te plan radnih akcija.
Ove godine Društvo je bilo izuzetno dobro zbog postignutih sportskih uspjeha i zatvaranja terase s dvije strane gdje su se uključili svi članovi.

Na društvenom natjecanju u kategoriji mladeži prvo mjesto osvojila je i ove godine Ema Višnjić, drugo Mihael Sakač, a treće mjesto Arijana Sakač.Najuspješniji kod seniora bili su Mladen Švenda, Igor Čavlek i Dejan Vadlja.Natjecateljska ekipa koju čine Roman Kanižaj, Danijel Jalšovec, Renato Višnjić i Atonio Šestan osvojila je uspješno treće mjesto u sveukupnom plasmanu Međimurske lige.

Tijekom godine održano je niz radnih akcija na koje se svaki put odazvao velik broj članova.

SRD_Jezerisce
Izvršeno je poribljavanje sa konzumnim šaranom.
Zbog čestih kiša bio je tijekom godine potreban znatno veći angažman u održavanju našeg ribnjaka.
Možemo se pohvaliti i time što Društvo svake godine ima sve veći broj članova što nam omogućava i više rada na očuvanju prirode.
Društvo i dalje brine o uređenju ribnjaka te poziva sve žitelje našeg kraja i okolice na razna druženja i natjecanja.
U 2014. održano je nekoliko druženja te ujednom društveno te općinsko takmičenje gdje smo osvojili 3. mjesto, a takmičarska ekipa Međimurske 2 lige u sastavu Renato Višnjić, Danijel Jalšovec, Roman Kanižaj, Antonio Šestan i  Josip Pintar osvojili su 3. mjesto nakon odrađenih 6 kola.

PLAN RADA ZA 2015. GODINU
1.REDOVITE AKTIVNOSTI DRUŠTVA

-održavanje otvaranja sezone
– organizacija internog takmičenja
– održavanje međuklubskog takmičenja na nivou općine (domaćini)